Piknik rodzinny w Sahryniu

W niedzielne popołudnie 16 lipca 2017 roku na terenach zielonych przy Świetlicy Wiejskiej w Sahryniu z inicjatywy i przy współpracy 4 sołectw odbyła się impreza plenerowa pod nazwą Piknik Rodzinny.

Obóz Shinkyokushin w Okunince

W dniach 01-08.07.2017 nad jeziorem Białym w odbył się obóz Shinkyokushin.

Przedszkolaki z Bajki w "Magicznych Ogrodach"

7 czerwca 2017r. pojechaliśmy na wycieczkę do "Magicznych Ogrodów".

Zawody sportowo-pożarnicze Werbkowice 2017

W dniu 11 czerwca 2017 r. na boisku obok stadionu sportowego w Werbkowicach odbyły się gminne zawody sportowo-pożarnicze.

Piknik rodzinny w Przedszkolu "Bajka" w Werbkowicach

We wtorek 6 czerwca 2017 r. od godz. 12:30 jak co roku bawiliśmy się z naszymi rodzicami na pikniku.

Gminne zawody sportowo-pożarnicze OSP 2017

Zapraszamy w niedzielę 11 czerwca 2017 r. o godznie 8:30 na Gminne zawody sportowo-pożarnicze Ochotniczych Strazy Pożarnych.

VI Powiatowy Rajd Rowerowy na Orientację

Dnia 2 czerwca 2017 r. reprezentacja Zespołu Szkół w Werbkowicach uczestniczyła w VI Powiatowym Rajdzie Rowerowym na Orientację „Szlakiem Gotów”.

Sukces UKS Grot-Michał Werbkowice na Mistrzostwach Polski w Koluchstyl

W dniach 3-4 czerwca 2017 roku w Hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Zamościu odbyły się Mistrzostwa Polski Seniorów w Koluchstyl, będące etapem eliminacji do Mistrzostw Świata Koluchstyl.

Słodki Dzień Dziecka w gminie Werbkowice

Zapraszamy wszystkie dzieci na Słodki Dzień Dziecka w gminie Werbkowice w dniu 2 czerwca 2017 r. od godziny 10:00 na kompleksie sportowo-rekreacyjnym przy Zespole Szkół w Werbkowicach.