Manewry barbarzyńców w Zagrodzie Wandalskiej w Kotorowie

Jeżeli chcesz: łyknąć trochę historii × poznać kulturę przeworską × przyjrzeć się życiu w antycznej zagrodzie × obejrzeć manewry barbarzyńców × ulepić garnek × sprawdzić jak szyje się z łuku × dotknąć uzbrojenia × przebrać się za wandala × utkać krajkę × skosztować dawnych potraw × sprawdzić się w rzucie oszczepem × zrobić koralik × wziąć udział w dawnych grach i zabawach ×

Piknik na zakończenie wakacji

Gminny Ośrodek Kultury w Werbkowicach zaprasza na PIKNIK NA ZAKOŃCZENIE WAKACJI, który odbędzie się 31.08.2017 r. (czwartek) o godz. 16:00 w Amfiteatrze.

Piknik rodzinny w Sahryniu

W niedzielne popołudnie 16 lipca 2017 roku na terenach zielonych przy Świetlicy Wiejskiej w Sahryniu z inicjatywy i przy współpracy 4 sołectw odbyła się impreza plenerowa pod nazwą Piknik Rodzinny.

Obóz Shinkyokushin w Okunince

W dniach 01-08.07.2017 nad jeziorem Białym w odbył się obóz Shinkyokushin.

Przedszkolaki z Bajki w "Magicznych Ogrodach"

7 czerwca 2017r. pojechaliśmy na wycieczkę do "Magicznych Ogrodów".

Zawody sportowo-pożarnicze Werbkowice 2017

W dniu 11 czerwca 2017 r. na boisku obok stadionu sportowego w Werbkowicach odbyły się gminne zawody sportowo-pożarnicze.

Piknik rodzinny w Przedszkolu "Bajka" w Werbkowicach

We wtorek 6 czerwca 2017 r. od godz. 12:30 jak co roku bawiliśmy się z naszymi rodzicami na pikniku.

Gminne zawody sportowo-pożarnicze OSP 2017

Zapraszamy w niedzielę 11 czerwca 2017 r. o godznie 8:30 na Gminne zawody sportowo-pożarnicze Ochotniczych Strazy Pożarnych.

VI Powiatowy Rajd Rowerowy na Orientację

Dnia 2 czerwca 2017 r. reprezentacja Zespołu Szkół w Werbkowicach uczestniczyła w VI Powiatowym Rajdzie Rowerowym na Orientację „Szlakiem Gotów”.