Słodki Dzień Dziecka - Werbkowice 2018

Tego jeszcze nie było, wspaniała impreza plenerowa dla dzieci z terenu gminy Werbkowice, obfitująca w wiele atrakcji, słodkich niespodzianek, gier, zabaw oraz pokazów, to wszystko miało miejsce podczas „Słodkiego Dnia Dziecka”, który odbył się w dniu 8 czerwca 2018 roku na obiektach sportowo-rekreacyjnych przy Szkole Podstawowej im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Werbkowicach.

Wielkie wydarzenie sportowe z udziałem piłkarzy ręcznych SPR Stali Mielec

W roku 2018 Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Werbkowicach obchodzi jubileusz 100-lecia. To ważny rok dla społeczności naszej szkoły, 100 lat wspaniałej i pięknej historii.

XXIV Ogólnopolski Cukrowniczy Bieg Uliczny - Werbkowice 2018 - Wyniki

XXIV Ogólnopolski Cukrowniczy Bieg Uliczny - Werbkowice 2018 - regulamin, zgłoszenia

W niedzielę 29 kwietnia 2018 r. przy Hali Sportowej w Werbkowicach odbędzie się XXIV Ogólnopolski Cukrowniczy Bieg Uliczny.

Aktywnie i bezpiecznie spędzamy wolny czas

Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Werbkowicach serdecznie zaprasza dzieci, młodzież oraz rodziców na Warsztaty Integracyjne pod hasłem „Poznaj siebie i innych”, które odbędą się w dniu 28 marca 2018 roku, godzina 17:00 na Hali Sportowej w Werbkowicach.

Osiągnięcia Katarzyny Brud

Katarzyna Brud uczennica ZDZ w Hrubieszowie reprezentująca klub UKS Grot-Michał Werbkowice w ciągu 6 miesięcy sięgnęła szczytów:

Turniej Charytatywny w Halowej Piłce Nożnej „Gramy dla Sebastiana” –  17.12.2017 r.

W niedzielne popołudnie 17 grudnia 2017 roku, na hali sportowej przy Szkole Podstawowej im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Werbkowicach, odbył się Turniej Charytatywny w Halowej Piłce Nożnej o Puchar Wójta Gminy Werbkowice.

Turniej Charytatywny 2017 na hali sportowej

Organizatorzy serdecznie zapraszają na Turniej Charytatywny w Halowej Piłce Nożnej, który rozegra się w dniu 17 grudnia 2017 roku od godziny 13:00 na Hali Sportowej w Werbkowicach.

Mikołajki 2017 – Hala Sportowa

W dniu 10 grudnia 2017 roku o godzinie 14:00 odbędzie się impreza mikołajkowa dla wszystkich dzieci z gminy Werbkowice.

Mistrzostwa w Koluchstyl 2017

Dnia 28-10-2017 odbyły się Mistrzostwa Województwa Lubelskiego w Koluchstyl w Starym Zamościu.