Mammografia przy Urzędzie Gminy Werbkowice

Zapraszamy na BEZPŁATNE badania mammograficzne, które odbędą się w piątek 1 grudnia przy Urzędzie Gminy Werbkowice.

Narodowe Święto Niepodległości 11 listopada 2017 roku

Gminne uroczystości z okazji 99. rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę rozpoczęły się złożeniem wieńców przy pomniku 30. Pułku Strzelców Kaniowskich w Hostynnem-Kolonii oraz Mszą Świętą w intencji ojczyzny w Kościele parafialnym pw. św. Michała Archanioła w Werbkowicach.

XXI JKR - eliminacje gminne - 06.11.2017 r.

W dniu 06.11.2017 r. w Gminnym Ośrodku Kultury w Werbkowicach odbyły się eliminacje gminne do XXI Jesiennego Konkursu Recytatorskiego.

OREW w Alojzowie nagrodzony na gali „Orłów” tygodnika „Wprost”

Ośrodek Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczy w Alojzowie nagrodzony na gali „Orłów” tygodnika „Wprost”.

Wyróżnienie dla Szkoły Podstawowej w Sahryniu

Szkoła Podstawowa im. Siostry Wandy Longiny Trudzińskiej i Siedmiu Wychowanków w Sahryniu otrzymała ogólnopolskie wyróżnienie w kolejnej edycji Programu Wiarygodna Szkoła.