Pomoc przy wypełnianiu wniosków o dopłaty bezpośrednie - przedłużona do 31 maja

Informujemy, że pomoc dla rolników, przy wypełnianiu wniosków o dopłaty bezpośrednie na 2017 rok w Urzędzie Gminy Werbkowice w pok. nr 5 (parter) zostaje przedłużona do 31 maja.

Ostrzeżenie o przymrozkach – 09.05.2017

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej – Państwowy Instytut Badawczy informuje, o możliwości wystąpienia spadku temperatury na terenie woj. lubelskiego w nocy z dnia 9.05.2017 r. na 10.05.2017 r. do -3 st. C.

W naszym urzędzie można zapłacić kartą płatniczą i telefonem

Urząd Gminy Werbkowice uczestniczy w Programie upowszechniania płatności bezgotówkowych w administracji publicznej przy użyciu terminali płatniczych POS oraz WebPOS Paybynet.

77 rocznica zbrodni katyńskiej i 7 rocznica katastrofy smoleńskiej

Gminne uroczystości 77. rocznicy zbrodni katyńskiej i 7. rocznicy katastrofy smoleńskiej w dniu 10 kwietnia 2017 r. rozpoczęły się od odśpiewania hymnu państwowego Rzeczypospolitej Polskiej.

Informacja Krajowej Administracji Skarbowej dot. rynku hazardowego

1 kwietnia 2017 r. wchodzi w życie nowelizacja ustawy o grach hazardowych. Zwiększy ona ochronę graczy i ograniczy szarą strefę w gospodarce.